Ga naar de inhoud

De Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen is vastgelegd in een wet. De cliëntenraad helpt dus FamilySupporters om “het bedrijf” door de ogen van de cliënten te zien en zo zorgen we er samen voor dat de mening van de cliënten gehoord wordt en dat die belangrijke wet wordt nageleefd.

Je hoeft geen hoge opleiding te hebben om lid te worden van de CR. Wat we nodig hebben ben jij, u, groot, klein, oud, jong, man, vrouw, hen… iedereen is welkom!


De cliëntenraad werft nieuwe leden.

Een cliëntenraad kan niet zonder (ex)cliënten.

Al onze cliëntenraadvergaderingen zijn opengesteld voor alle cliënten en ex-cliënten. Dit niet alleen in het kader van de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen, maar ook om meer leden te werven.

Dit geldt uitsluitend voor de interne cliëntenraadvergaderingen. Mocht jouw interesse gewekt zijn en kom je in de functie van aspirant-lid, dan schuif je ook aan bij bestuursvergaderingen en overige besprekingen zoals die met bijvoorbeeld de Raad van Commissarissen, kwaliteitscontrole, communicatie en alle andere collega’s van FamilySupporters wiens afdeling wijzigingen of veranderingen teweeg kunnen brengen in het belang van cliënten.

Na de beginperiode van zes maanden als aspirant-lid kom je in functie als volwaardig CR-lid. Je ontvangt twee keer per jaar een belastingvrije vergoeding (naar evenredigheid van deelname) en bent verzekerd voor ongevallen van, tijdens en naar de cliëntenraadactiviteiten en kun je twee keer per jaar reiskosten declareren.

Meld je vrijblijvend aan om deel te nemen aan één van deze cliëntenraadvergaderingen en ontvang na deelname eenmalig een bol.com tegoedbon van €25,-. Ook bij een eenmalige deelname worden de reiskosten (indien nodig) vergoed.